O nas

Kopytkowo

 

Zwierzyniec zlokalizowany jest w miejscowości Izdebnik na trasie Kraków – Wadowice. Gospodarstwo Agroturystyczno – Edukacyjne „Zwierzyniec Kopytkowo” zaczęło w pełni funkcjonować dopiero w roku 2013. Jednak wcześniejsze doświadczenia spowodowały, że pragnęliśmy naszą pasję i hobby przenieść również na inne osoby w tym szczególnie dzieci, które tak bardzo kochają zwierzęta.

 

W Kopytkowie można znaleźć niezwykle bliski kontakt z naturą jak i różnymi zwierzętami. Głaskanie i karmienie zwierząt przez odwiedzających jest codziennością. Posiadamy różnego rodzaju gatunki zwierząt od kucyków i osłów aż po najróżniejsze gatunku kur czy kaczek.

 

Dodatkowo w swojej ofercie mamy wiele bogatych atrakcji, które realizujemy po wcześniejszym kontakcie np. pokazy miodobrania, pokazy wyrobu świec z wosku itp. Każdy kto pragnie nas odwiedzić może spodziewać się wielu atrakcji dla dzieci. Stąd plac zabaw czy przejażdżki na kucyku mogą szczególnie wzbudzić zainteresowanie wśród najmłodszych.

 

Zagroda

Dla starszych osób czy firm mamy w swojej ofercie wyjątkowy teren pod grilla, który w towarzystwie zwierząt może służyć jako niebywała atrakcja dla imprez firmowych czy różnych okolicznościowych przyjęć. Już niebawem w naszej ofercie znajdziecie także noclegi.

 

Całość obiektu jest ogrodzona, co stwarza bezpieczeństwo dla odwiedzających z dziećmi przygotowano w obiekcie wiatę oraz część socjalną, zlokalizowano miejsce na ognisko przy którym można odpocząć w ciszy, spokoju wsłuchując się w śpiew ptaków czy odgłosy otaczających Państwa zwierząt. Gospodarstwo położone jest na powierzchni 8 ha.

 

Warto dodać, że jesteśmy partnerem Zagrody Edukacyjnej. Kopytkowo położone jest na skraju wsi w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, którego jesteśmy właścicielami. W części zalesionej stworzyliśmy MINI – ZOO z różnymi gatunkami zwierząt.